Logistyka kontraktowa z JAS Worldwide to nowoczesne i bezpieczne powierzchnie magazynowe wraz ze spersonalizowaną i kompleksową obsługą na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Danii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Chin, Hong Kongu, Korei, Singapuru, Australii, Kanady, Panamy oraz Stanów Zjednoczonych.

Więcej o nas

W październiku 2022 roku spółka Greencarrier Freight Services Poland zmieniła nazwę na JAS Worldwide Poland i tym samym sfinalizowało się przyłączenie do JAS Worldwide www.jas.com. JAS Worldwide to prywatny operator logistyczny z siedzibą w Atlancie w Stanach Zjednoczonych, działający na rynku od 1978 roku i posiadający ponad 280 oddziałów w 55 krajach. Główną specjalizacją JAS od samego początku istnienia są transporty morskie i lotnicze oraz logistyka kontraktowa. Greencarrier Freight Services idealnie wpisuje się w portfolio usług JAS Worldwide dopełniając je ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze transportów drogowych po Europie oraz uzupełniając lokalizacje JAS Worldwide o obecność w krajach Skandynawskich, Bałtyckich i w Polsce.

Poza znacznym zasięgiem, tym co wyróżnia JAS jest jego stałe zaangażowanie w utrzymywanie osobistych relacji z klientami. Partnerzy biznesowi JAS zyskują kompleksowe usługi globalnego dostawcy, a jednocześnie otrzymują osobistą uwagę jaką zazwyczaj mogą się poszczycić tylko lokalni dostawcy usług logistycznych. Klienci wiedzą, że kiedy współpracują z JAS, nie będą traktowani jak statystyka bez twarzy. Zamiast tego, specjaliści JAS analizują różnorodne potrzeby każdego klienta, w tym budżet, ubezpieczenie, cło, zgodność z przepisami, kwestie prawne oraz kwestie dostawy. JAS wychodzi poza podstawy, przypominając klientom o swoim zaangażowaniu w kwestie zrównoważonego rozwoju, takie jak odpowiedzialność za środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo, odpowiedzialność społeczna, bezpieczeństwo i etyka. Takie kompleksowe podejście do biznesu związanego z przemieszczaniem ładunków na całej kuli ziemskiej stawia JAS w szczególnej klasie przedsiębiorstw logistycznych i spedycyjnych.

Co wyróżnia JAS Worldwide? To ludzie, którzy z ogromną pasją podchodzą do tego, co robią. Motto przewodnie JAS Worldwide to „PEOPLE MAKE THE DIFFERENCE”

 • długoterminowe składowanie towarów
 • magazyn buforowy
 • wysoki skład z systemem regałowym
 • blokowe składowanie towarów
 • składowanie w temperaturze powyżej 5 stopni Celsjusza
 • miejsce uznane z możliwością organizacji prostych procedur celnych 
 • Magazyn czasowego składowania


 • rejestracja wszystkich operacji w WMS i zarządzanie stokiem magazynowym
 • pulpit klienta – podgląd stoku magazynowego online w czasie rzeczywistym
 • profesjonalny rozładunek kontenerów z towarami luzem
 • obsługa magazynowa e-commerce
 • kompletacja według zamówień

Kompleksowa obsługa magazynowa:

 • pick&pack - kompletacja palet mix
 • profesjonalne usługi przepakowania
 • paletyzacja, foliowanie i etykietowanie
 • przeładunek towarów
 • obsługa magazynowa towarów ADR
 • Co-Packing, Fulfilment, outsourcing dla sklepów internetowychOferta dla sklepów internetowych

Przyjęcie towaru na magazyn

sortowanie i magazynowanie

Obsługa zamówień z kanałów sprzedaży

Allegro, Amazon, Ebay, własny sklep

Kompletacja zamówień

o różnorodnej złożoności

Pakowanie

z zastosowaniem opakowań foliowych/kartonowych i materiałów wypełniająco-zabezpieczających wg specyfikacji produktu

Nadanie paczki

za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej

Obsługa zwrotów

identyfikacja zwrotów, ocena stanu zwróconego towaru, przygotowanie do ponownej sprzedaży

Kontrola stanów magazynowych

Korzyści sklepów internetowych ze współpracy w zakresie obsługi magazynowej 

JAS Worldwide Poland Sp. z o.o.
 • nie ważne czy dopiero zaczynasz czy jesteś w peaku sprzedażowym, szybko stworzymy projekt obsługi i wesprzemy Cię, abyś miał/a jak najwięcej czasu na poszerzanie gamy produktowej, marketing i sprzedaż 
 • możesz elastycznie dobrać zakres współpracy zależnie od swoich potrzeb 
 • oprócz sprawnej obsługi magazynowej Twoich towarów, przygotowywania paczek wg zamówień, możemy zająć się również organizacją transportu od Twoich dostawców.


Magazyny JAS Worldwide Poland zlokalizowane są w Logistics Park Karpin tuż przy trasie S8 koło Warszawy, Distribution Park Sosnowiec oraz Panattoni Park Szczecin, a także w innych miejscach Polski, Europy i Chin zapewniając łatwy dostęp do najważniejszych szlaków tranzytowych. Dysponujemy rozwiązaniami dla różnych przedsięwzięć logistycznych w transporcie drogowym, a nasze obiekty są wyposażone w nowoczesne systemy monitoringu, przeciwpożarowe i alarmowe.

Naszym Klientom oferujemy możliwość składowania długoterminowego połączonego z kompleksową obsługą magazynową. Wyróżnia nas doświadczony personel, atrakcyjne warunki magazynowe oraz odpowiednia infrastruktura techniczna dzięki którym Twój towar jest bezpieczny.

W ramach usług magazynowych zapewniamy obsługę zarówno towarów spaletyzowanych, w tym obsługę segmentu e-commerce, jak i obsługę magazynową towarów wielkogabarytowych, a specjalnie wydzielone strefy magazynowe pozwalają nam na bezpieczne magazynowanie towarów ADR.

Poszukujesz najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb magazynowych?

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE LUB WYCEŃ USŁUGĘ MAGAZYNOWANIA

JAS Worldwide Poland
Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa


Sprawdź również nasze usługi transportu