Gdy elastyczność to najwyższy priorytet

Transport drogowy to jedyny środek transportu, który może dotrzeć niemalże do wszystkich destynacji, nie obsługiwanych przez pozostałe gałęzie transportu, i dostarczyć towary do drzwi odbiorcy. Jest to bardzo elastyczny środek transportu idealny na krótsze odległości.

Gdy potrzebujesz wysyłać duże ilości towarów na krótkie odległości

Oferujemy elastyczny serwis całopojazdowy/ FTL na terenie całej Europy. W przypadku transportu drogowego punktualność i bezpieczeństwo są kluczowymi czynnikami zapewniającymi naprawdę niezawodny serwis. Wiele naszych ciężarówek jest wyposażonych w systemy nawigacji satelitarnej i śledzenia, które pozwalają nam sprawdzać ich pozycje online. Oznacza to, że zawsze wiesz dokładnie, gdzie znajduje się ładunek. W oparciu o międzynarodowe standardy oferujemy pełne ubezpieczenie cargo ładunku podczas całego procesu transportu.

Gdy potrzebujesz wysyłać małe ilości towarów na mniejsze odległości

Wtedy idealnym rozwiązaniem będzie nasza usługa LTL / drobnicowa. Wysyłamy i odbieramy Twój towar po niższych stawkach, łącząc poszczególne przesyłki na tej samej trasie. Następnie rozdzielamy Twoją skonsolidowaną przesyłkę i dostarczamy ją pod wskazany przez Ciebie adres. Skorzystaj z naszego portalu e-carrier, aby sprawdzić, kiedy opłaca się skorzystać z transportu LTL, a kiedy transport całopojazdowy staje się bardziej opłacalny ekonomiczne.

Gdy masz duży i lekki ładunek do przetransportowania

Jeżeli Twój ładunek jest czymś pomiędzy ładunkiem całopojazdowym a drobnicowym, to nasze rozwiązanie transportu ładunków częściowych jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wyznacznikiem jest to jak duży jest ładunek, jaka jest jego waga, jak szybko musi zostać dostarczony oraz jakiego typu jest to towar do przewiezienia. Jeśli na jednej z naszych naczep jest wolne miejsce i mamy możliwość przetransportowania takiego ładunku, jak najbardziej możemy zaoferować transport serwisem częściowym. Nasz serwis PTL zapewnia szybki czas dostawy i mniej czynności związanych z przeładunkiem z uwagi na fakt, iż przy tym serwisie nie ma potrzeby zwożenia towaru do terminala dystrybucyjnego na trasie do punktu przeznaczenia. To także bardzo efektywne kosztowo rozwiązanie bez dodatkowych opłat. Oferujemy możliwość codziennych załadunków transportów częściowych z dużą elastycznością i dostawami w całej Europie.

Gdy szukasz rozwiązań intermodalnych

Możemy zaoferować szybkie i kompleksowe rozwiązania intermodalne, używając wielu rodzajów środków transportu bez przemieszczania ładunku podczas zmiany środka transportu, oszczędzając Twoje pieniądze i czas. Dzięki naszej szerokiej sieci transportowej, możemy stworzyć idealne połączenie z wykorzystaniem aut ciężarowych, pociągu oraz statku by zapewnić najrozsądniejsze i efektywne kosztowo rozwiązanie intermodalne w oparciu o Twoje potrzeby.

Gdy potrzebujesz przetransportować swój ładunek szybko

W tym przypadku możesz wybrać nasz serwis ekspresowy zarówno dla ładunku całopojazdowego jak i częściowego. Zapewniamy szybki i elastyczny serwis transportowy by przyspieszyć dostępność Twojego towaru.

Gdy zrównoważony transport jest Twoim priorytetem

Jesteśmy dumni, że możemy już dziś zaoferować najbardziej wyrafinowane i energooszczędne rozwiązanie dla transportu drogowego. Nasza flota ekologicznych ciężarówek charakteryzuje się zaawansowanym postępem technologicznym i jest napędzana silnikami zgodnymi ze standardami UE dotyczącymi zmniejszenia emisji spalin.

Nasze ciężarówki są wyposażone w zestawy deflektorów powietrza w celu zmniejszenia oporu powietrza, co z kolei poprawia wydajność paliwową i zmniejsza emisję dwutlenku węgla.

Nasza flota korzysta z systemu telematycznego, który pozwala nam monitorować i kontrolować zachowanie kierowcy. System telematyczny radykalnie poprawia kluczowe obszary, takie jak skrócenie czasu pracy na biegu jałowym ( 70%), użycie tempomatu (> 50%) i czas ładowania silnika (

Wszyscy nasi kierowcy posiadają certyfikat CPC, który jest uznaną w Europie akredytacją. Obejmuje ona moduł bezpiecznego i wydajnego prowadzenia pojazdu, zmniejszając wpływ na środowisko.

Nasz dział transportu ciężko pracuje, aby skonsolidować dostawy i odbiory ładunków na tym samym obszarze. Dzięki temu kierowcy minimalizują puste kilometry.


Najważniejsze zalety

transportu drogowego

1 Transport od drzwi do drzwi

Kluczową zaletą transportu drogowego jest to, że można przewozić towary od drzwi do drzwi, od producenta do dystrybutora, lub przewozić towar pomiędzy regionami. Transport drogowy pozwala na dotarcie do najbardziej niedostępnych terenów. Dzięki ogromnej dostępności ten środek transportu może służyć również jako uzupełnienie dla transportu kolejowego, morskiego i lotniczego.

2 Wysoka elastyczność

Transport drogowy zapewnia ogromną elastyczność. Trasy oraz terminy z łatwością mogą być dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Pomimo, iż transport drogowy jest podatny na warunki pogodowe i natężenie ruchu drogowego, to wciąż jest to jedyny rodzaj transportu umożliwiający kontrolę przebiegu realizacji i zarządzanie trasą celem dobrania alternatywnego rozwiązania dla uniknięcia ewentualnych opóźnień.

3 Idealny na krótkie odległości

Fracht drogowy jest kosztowo bardzo opłacalny i szybki w transporcie towarów. Produkty mogą być transportowane bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, ryzyko opóźnień w łańcuchu dostaw jest zminimalizowane, a konieczność ponownego załadunku towarów wyeliminowana.

Więcej o nas

W październiku 2022 roku spółka Greencarrier Freight Services Poland zmieniła nazwę na JAS Worldwide Poland i tym samym sfinalizowało się przyłączenie do JAS Worldwide www.jas.com. JAS Worldwide to prywatny operator logistyczny z siedzibą w Atlancie w Stanach Zjednoczonych, działający na rynku od 1978 roku i posiadający ponad 280 oddziałów w 55 krajach. Główną specjalizacją JAS od samego początku istnienia są transporty morskie i lotnicze oraz logistyka kontraktowa. Greencarrier Freight Services idealnie wpisuje się w portfolio usług JAS Worldwide dopełniając je ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze transportów drogowych po Europie oraz uzupełniając lokalizacje JAS Worldwide o obecność w krajach Skandynawskich, Bałtyckich i w Polsce.

Poza znacznym zasięgiem, tym co wyróżnia JAS jest jego stałe zaangażowanie w utrzymywanie osobistych relacji z klientami. Partnerzy biznesowi JAS zyskują kompleksowe usługi globalnego dostawcy, a jednocześnie otrzymują osobistą uwagę jaką zazwyczaj mogą się poszczycić tylko lokalni dostawcy usług logistycznych. Klienci wiedzą, że kiedy współpracują z JAS, nie będą traktowani jak statystyka bez twarzy. Zamiast tego, specjaliści JAS analizują różnorodne potrzeby każdego klienta, w tym budżet, ubezpieczenie, cło, zgodność z przepisami, kwestie prawne oraz kwestie dostawy. JAS wychodzi poza podstawy, przypominając klientom o swoim zaangażowaniu w kwestie zrównoważonego rozwoju, takie jak odpowiedzialność za środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo, odpowiedzialność społeczna, bezpieczeństwo i etyka. Takie kompleksowe podejście do biznesu związanego z przemieszczaniem ładunków na całej kuli ziemskiej stawia JAS w szczególnej klasie przedsiębiorstw logistycznych i spedycyjnych.

Co wyróżnia JAS Worldwide? To ludzie, którzy z ogromną pasją podchodzą do tego, co robią. Motto przewodnie JAS Worldwide to „PEOPLE MAKE THE DIFFERENCE”

USŁUGI

W JAS Worldwide podstawą naszych usług jest utrzymanie najwyższego standardu jakości, który utrzymujemy na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz spedycji lotniczej lub morskiej, czy też którejkolwiek z naszych pozostałych usług – nasze cztery dekady doświadczenia zapewnią Ci najwyższą jakość usług spedycyjnych na całym świecie.

SPECJALIZACJA

Nasze włoskie dziedzictwo sprawia, że od ponad 40 lat JAS Worldwide ma doskonałą pozycję do zrozumienia natury unikalnych sektorów, które obsługujemy. Niezależnie od tego, czy jest to branża motoryzacyjna, lotnicza, przemysł odzieżowy, czy którykolwiek z innych obsługiwanych przez nas rynków specjalistycznych, nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie, aby sprostać Państwa potrzebom.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie nie wahaj się i dołącz do nas. Skontaktuj się z nami wysyłając aplikację na adres:
pl-rekrutacja@jas.com

BRANŻE

W ciągu czterdziestu lat działalności w branży spedycyjnej, JAS Worldwide zrealizował bardzo wiele różnych zleceń spedycyjnych. Dzięki temu rozumiemy specjalne potrzeby, które pojawiają się podczas pracy z różnymi rodzajami przemysłu i jesteśmy w stanie dostosować się do szczególnych wymagań każdej firmy.


Poszukujesz najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb logistycznych?

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE, WYCEŃ TRANSPORT LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM JAS WORLDWIDE

JAS Worldwide Poland
Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa


Sprawdź również nasze usługi transportu morskiego, lotniczego i kolejowego oraz magazynowania