Gdy elastyczność to najwyższy priorytet

Transport drogowy to jedyny środek transportu, który może dotrzeć niemalże do wszystkich destynacji, nie obsługiwanych przez pozostałe gałęzie transportu, i dostarczyć towary do drzwi odbiorcy. Jest to bardzo elastyczny środek transportu idealny na krótsze odległości.

Gdy potrzebujesz wysyłać duże ilości towarów na krótkie odległości

Oferujemy elastyczny serwis całopojazdowy/ FTL na terenie całej Europy. W przypadku transportu drogowego punktualność i bezpieczeństwo są kluczowymi czynnikami zapewniającymi naprawdę niezawodny serwis. Wiele naszych ciężarówek jest wyposażonych w systemy nawigacji satelitarnej i śledzenia, które pozwalają nam sprawdzać ich pozycje online. Oznacza to, że zawsze wiesz dokładnie, gdzie znajduje się ładunek. W oparciu o międzynarodowe standardy oferujemy pełne ubezpieczenie cargo ładunku podczas całego procesu transportu.

Gdy potrzebujesz wysyłać małe ilości towarów na mniejsze odległości

Wtedy idealnym rozwiązaniem będzie nasza usługa LTL / drobnicowa. Wysyłamy i odbieramy Twój towar po niższych stawkach, łącząc poszczególne przesyłki na tej samej trasie. Następnie rozdzielamy Twoją skonsolidowaną przesyłkę i dostarczamy ją pod wskazany przez Ciebie adres. Skorzystaj z naszego portalu e-carrier, aby sprawdzić, kiedy opłaca się skorzystać z transportu LTL, a kiedy transport całopojazdowy staje się bardziej opłacalny ekonomiczne.

Gdy masz duży i lekki ładunek do przetransportowania

Jeżeli Twój ładunek jest czymś pomiędzy ładunkiem całopojazdowym a drobnicowym, to nasze rozwiązanie transportu ładunków częściowych jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wyznacznikiem jest to jak duży jest ładunek, jaka jest jego waga, jak szybko musi zostać dostarczony oraz jakiego typu jest to towar do przewiezienia. Jeśli na jednej z naszych naczep jest wolne miejsce i mamy możliwość przetransportowania takiego ładunku, jak najbardziej możemy zaoferować transport serwisem częściowym. Nasz serwis PTL zapewnia szybki czas dostawy i mniej czynności związanych z przeładunkiem z uwagi na fakt, iż przy tym serwisie nie ma potrzeby zwożenia towaru do terminala dystrybucyjnego na trasie do punktu przeznaczenia. To także bardzo efektywne kosztowo rozwiązanie bez dodatkowych opłat. Oferujemy możliwość codziennych załadunków transportów częściowych z dużą elastycznością i dostawami w całej Europie.

Gdy szukasz rozwiązań intermodalnych

Możemy zaoferować szybkie i kompleksowe rozwiązania intermodalne, używając wielu rodzajów środków transportu bez przemieszczania ładunku podczas zmiany środka transportu, oszczędzając Twoje pieniądze i czas. Dzięki naszej szerokiej sieci transportowej, możemy stworzyć idealne połączenie z wykorzystaniem aut ciężarowych, pociągu oraz statku by zapewnić najrozsądniejsze i efektywne kosztowo rozwiązanie intermodalne w oparciu o Twoje potrzeby.

Gdy potrzebujesz przetransportować swój ładunek szybko

W tym przypadku możesz wybrać nasz serwis ekspresowy zarówno dla ładunku całopojazdowego jak i częściowego. Zapewniamy szybki i elastyczny serwis transportowy by przyspieszyć dostępność Twojego towaru.

Gdy zrównoważony transport jest Twoim priorytetem

Jesteśmy dumni, że możemy już dziś zaoferować najbardziej wyrafinowane i energooszczędne rozwiązanie dla transportu drogowego. Nasza flota ekologicznych ciężarówek charakteryzuje się zaawansowanym postępem technologicznym i jest napędzana silnikami zgodnymi ze standardami UE dotyczącymi zmniejszenia emisji spalin.

Nasze ciężarówki są wyposażone w zestawy deflektorów powietrza w celu zmniejszenia oporu powietrza, co z kolei poprawia wydajność paliwową i zmniejsza emisję dwutlenku węgla.

Nasza flota korzysta z systemu telematycznego, który pozwala nam monitorować i kontrolować zachowanie kierowcy. System telematyczny radykalnie poprawia kluczowe obszary, takie jak skrócenie czasu pracy na biegu jałowym ( 70%), użycie tempomatu (> 50%) i czas ładowania silnika (

Wszyscy nasi kierowcy posiadają certyfikat CPC, który jest uznaną w Europie akredytacją. Obejmuje ona moduł bezpiecznego i wydajnego prowadzenia pojazdu, zmniejszając wpływ na środowisko.

Nasz dział transportu ciężko pracuje, aby skonsolidować dostawy i odbiory ładunków na tym samym obszarze. Dzięki temu kierowcy minimalizują puste kilometry.


Najważniejsze zalety

transportu drogowego

1 Transport od drzwi do drzwi

Kluczową zaletą transportu drogowego jest to, że można przewozić towary od drzwi do drzwi, od producenta do dystrybutora, lub przewozić towar pomiędzy regionami. Transport drogowy pozwala na dotarcie do najbardziej niedostępnych terenów. Dzięki ogromnej dostępności ten środek transportu może służyć również jako uzupełnienie dla transportu kolejowego, morskiego i lotniczego.

2 Wysoka elastyczność

Transport drogowy zapewnia ogromną elastyczność. Trasy oraz terminy z łatwością mogą być dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Pomimo, iż transport drogowy jest podatny na warunki pogodowe i natężenie ruchu drogowego, to wciąż jest to jedyny rodzaj transportu umożliwiający kontrolę przebiegu realizacji i zarządzanie trasą celem dobrania alternatywnego rozwiązania dla uniknięcia ewentualnych opóźnień.

3 Idealny na krótkie odległości

Fracht drogowy jest kosztowo bardzo opłacalny i szybki w transporcie towarów. Produkty mogą być transportowane bezpośrednio do miejsca przeznaczenia, ryzyko opóźnień w łańcuchu dostaw jest zminimalizowane, a konieczność ponownego załadunku towarów wyeliminowana.

Więcej o nas

W JAS Worldwide podstawą naszego serwisu jest utrzymanie najwyższego standardu jakości, który podtrzymujemy na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz spedycji lotniczej, morskiej, drogowej czy którejkolwiek z naszych innych usług - nasze cztery dekady doświadczenia w połączeniu z naszym wybitnym personelem i wyjątkowymi systemami zapewnienia jakości, zapewniają najwyższą jakość usług spedycyjnych na całym świecie. Zbudowaliśmy naszą firmę w oparciu o zadowolenie klienta, a Ty możesz mieć pewność, że Twój produkt jest w najlepszych rękach.

Misją JAS jest skupienie się na innowacjach i utrzymanie zaangażowania w dostarczanie produktu bezpiecznie i na czas. Misja ta przebiega przez rozległą globalną sieć 38 spółek zależnych, setki oficjalnych agentów i ponad 5 800 pracowników w ponad 90 krajach. Zaangażowanie JAS w innowacje w dziedzinie żeglugi, 3PL i spedycji stawia nas w wyjątkowej klasie wybranych firm, które koncentrują się na specjalistycznych projektach, a także inicjatywach w zakresie obsługi transportu towarów.

Rozwój JAS Worldwide przypisuje się konsekwentnemu zapewnianiu naszym klientom wyjątkowej obsługi i konkurencyjnych cen. Wyjątkowa obsługa pochodzi od ludzi w globalnej organizacji JAS, ludzi, w których organizacja JAS zainwestowała i którzy rozwinęli się wraz z JAS. Naszym celem jest budowanie trwałej wartości dla naszych klientów i akcjonariuszy poprzez wielokrotne i przejrzyste dostarczanie produktów klienta bezpiecznie i na czas.

 

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie nie wahaj się i dołącz do nas.

Skontaktuj się z nami wysyłając aplikację na adres: rekrutacja@greencarrier.com

Poszukujesz najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb logistycznych?

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE, WYCEŃ TRANSPORT LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM GREENCARRIER

Greencarrier Freight Services Poland Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa


Sprawdź również nasze usługi transportu morskiego, lotniczego i kolejowego oraz magazynowania

Napisz do nas

Z przyjemnością pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb logistycznych.