Gdy szybkość jest najwyższym priorytetem

Transport lotniczy jest idealnym rozwiązaniem dla przesyłek, które muszą być dostarczone w możliwie najkrótszym terminie. Jeśli chodzi o szybkość, jest to bez wątpienia najszybszy sposób transportu towarów na dalekim dystansie.

Gdy przesyłka jest niewielka i krytycznie potrzebna w miejscu docelowym

Gdy liczy się każda godzina nasz kurier odbierze od Ciebie przesyłkę i zabierze ją na pokład samolotu pasażerskiego, który oferuje najszybsze połączenie do miejsca docelowego.

Gdy optymalizacja kosztów jest Twoim priorytetem

Zamiast transportować towar najszybszym połączeniem, możesz skorzystać z preawizacji pierwszego wolnego miejsca i tym sposobem dostarczyć swój towar stałymi połączeniami. To rozwiązanie wymaga pewnego planowania naprzód, lecz skutkuje obniżeniem kosztów transportu.

Gdy Twój towar jest ponadgabarytowy bądź niepodzielny

W takiej sytuacji czarter może być najlepszym rozwiązaniem. Większość lotów czarterowych praktycznie nie ma ograniczeń wagowych bądź wielkościowych dla bardzo dużych i często pilnych ładunków które po prostu muszą być dostarczone na czas.

Gdy masz sztywne terminy wysyłki i dostawy

Wysłanie towaru serwisem priorytetowym gwarantowanym zapewni, że Twój ładunek dotrze w wymaganym terminie.

Gdy szukasz kompromisu pomiędzy ceną a czasem transportu

Transport kolejowy jest dobrym kompromisem dla transportu morskiego i lotniczego. Dzięki ustalonym trasom i rozkładom jazdy towary docierają drogą kolejową do miejsca docelowego szybciej niż drogą morską a koszt wysyłki jest niższy niż transportem lotniczym.

Gdy potrzebujesz dostarczyć towar między Chinami a Europą

Oferujemy dwie konfiguracje transportu kolejowego dla towarów skonsolidowanych między Chinami a Europą. Nasze rozwiązania są zoptymalizowane pod kątem dzisiejszych potrzeb w zakresie szybkiego i niezawodnego czasu transportu do krajów Skandynawskich i Bałtyckich. Twoje kontenery są rozładowywane w naszym magazynie w Polsce. W ten sposób zapewniamy najwyższy priorytet i staranne obchodzenie się z towarem, aby uniknąć uszkodzenia ładunku. Ponadto posiadamy miejsce uznane z możliwością dokonywania prostych procedur celnych.

Gdy oczekujesz regularnego serwisu

Oferujemy cotygodniowe wyjazdy do Warszawy zarówno pełnokontenerowe jak i drobnicowe. Stosowane typy kontenerów to 20'DV, 40'DV i 40'HQ. Pociągi są wyposażone w urządzenia GPS. Po przyjeździe towar jest odbierany ciężarówką z Warszawy i transportowany do miejsca docelowego w Europie. Wszystkie przesyłki obsługiwane są przez nasze własne oddziały spedycji drogowej Greencarrier w Polsce. Nasza rozbudowana sieć połączeń obejmuje całą Europę i sprawia, że przewóz jest szybki i niezawodny. Mamy również możliwość organizacji transportów bezpośrednio z fabryk i magazynów w Chinach, jak również drogą morską z Japonii i Korei Południowej do Dalian, gdzie towary mogą zostać załadowane na pociągi jadące do Europy.

Gdy koszt transportu ma dla Ciebie największe znaczenie.

Transport morski jest zarówno korzystny finansowo, bezpieczny jak i najmniej szkodliwy dla środowiska ze wszystkich rodzajów transportu. W porównaniu z transportem lotniczym i transportem drogowym jest zdecydowanie najbardziej przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem.

Gdy potrzebujesz transportu morskiego pomiędzy odległymi kontynentami

Aby spełnić Twoje potrzeby oferujemy organizację transportu morskiego z każdego miejsca na świecie do finalnego punktu przeznaczenia. Korzystając z szerokiej gamy kontenerów do transportu ładunków suchych, wymagających warunków chłodniczych, jak i kontenerów specjalistycznych, sprostamy wszelkim wymaganiom. Możesz nam powierzyć pełną obsługę - od drzwi do drzwi - w tym odbiór kontenerów, transport do terminala, rozładunek i magazynowanie zarówno krótko jak i długoterminowe, a także przeładunek na odpowiednie pojazdy i transport do miejsca docelowego.

Lub gdy potrzebujesz transportu morskiego bliskiego zasięgu

Wysyłka drogą morską na krótsze odległości to świetny sposób na ograniczenie emisji dwutlenku węgla i optymalizację kosztów. Możesz wysyłać i odbierać kontenery na takich kierunkach jak Portugalia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Wielka Brytania czy Irlandia. Przy wysyłkach do większości destynacji europejskich są dostępne kontenery 45`HCPW mieszczące 32-33 palety o wymiarach EUR.

Gdy potrzebujesz transportu morskiego dla małych ilości towaru

Wtedy nasz serwis drobnicowy LCL jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wysyłamy bądź odbieramy Twoje towary po niższych stawkach frachtu, konsolidując poszczególne przesyłki w jednym kontenerze dzięki czemu płacisz tylko za zajętą przestrzeń ładunkową. W porcie przeznaczenia następuje rozformowanie kontenera i Twój ładunek dostarczamy pod wskazany adres. Oferujemy regularne połączenia do i z większości krajów.

Gdy regularnie kupujesz towary z określonego kraju lub regionu

Nasz bezpieczny serwis konsolidacyjny jest doskonałym rozwiązaniem. Odbieramy poszczególne przesyłki od Twoich dostawców i w terminalu wyjścia konsolidujemy je w zarezerwowanej wyłącznie dla Greencarrier przestrzeni ładunkowej. Oferujemy dostępność takiego serwisu zarówno dla transportów drogą morską jak i kolejową i lotniczą. W zależności od częstotliwości Twoich zamówień możemy dostosować terminy odbiorów i dostaw do Twoich potrzeb. Dla wszystkich trzech gałęzi transportu wypłynięcia/wyloty/wyjazdy odbywają się regularnie w każdym tygodniu. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru najlepszego rozwiązania transportowego. 

Więcej o nas

W JAS Worldwide podstawą naszego serwisu jest utrzymanie najwyższego standardu jakości, który podtrzymujemy na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz spedycji lotniczej, morskiej, drogowej czy którejkolwiek z naszych innych usług - nasze cztery dekady doświadczenia w połączeniu z naszym wybitnym personelem i wyjątkowymi systemami zapewnienia jakości, zapewniają najwyższą jakość usług spedycyjnych na całym świecie. Zbudowaliśmy naszą firmę w oparciu o zadowolenie klienta, a Ty możesz mieć pewność, że Twój produkt jest w najlepszych rękach.

Misją JAS jest skupienie się na innowacjach i utrzymanie zaangażowania w dostarczanie produktu bezpiecznie i na czas. Misja ta przebiega przez rozległą globalną sieć 38 spółek zależnych, setki oficjalnych agentów i ponad 5 800 pracowników w ponad 90 krajach. Zaangażowanie JAS w innowacje w dziedzinie żeglugi, 3PL i spedycji stawia nas w wyjątkowej klasie wybranych firm, które koncentrują się na specjalistycznych projektach, a także inicjatywach w zakresie obsługi transportu towarów.

Rozwój JAS Worldwide przypisuje się konsekwentnemu zapewnianiu naszym klientom wyjątkowej obsługi i konkurencyjnych cen. Wyjątkowa obsługa pochodzi od ludzi w globalnej organizacji JAS, ludzi, w których organizacja JAS zainwestowała i którzy rozwinęli się wraz z JAS. Naszym celem jest budowanie trwałej wartości dla naszych klientów i akcjonariuszy poprzez wielokrotne i przejrzyste dostarczanie produktów klienta bezpiecznie i na czas.


Jeśli nasze wartości są Ci bliskie nie wahaj się i dołącz do nas.

Skontaktuj się z nami wysyłając aplikację na adres: rekrutacja@greencarrier.com

Poszukujesz najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb logistycznych?

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE, WYCEŃ TRANSPORT LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM GREENCARRIER

Greencarrier Freight Services Poland Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa


Sprawdź również nasze usługi transportu drogowego i magazynowania 

Napisz do nas

Z przyjemnością pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb logistycznych.