Gdy szybkość jest najwyższym priorytetem

Transport lotniczy jest idealnym rozwiązaniem dla przesyłek, które muszą być dostarczone w możliwie najkrótszym terminie. Jeśli chodzi o szybkość, jest to bez wątpienia najszybszy sposób transportu towarów na dalekim dystansie.

Gdy przesyłka jest niewielka i krytycznie potrzebna w miejscu docelowym

Gdy liczy się każda godzina nasz kurier odbierze od Ciebie przesyłkę i zabierze ją na pokład samolotu pasażerskiego, który oferuje najszybsze połączenie do miejsca docelowego.

Gdy optymalizacja kosztów jest Twoim priorytetem

Zamiast transportować towar najszybszym połączeniem, możesz skorzystać z preawizacji pierwszego wolnego miejsca i tym sposobem dostarczyć swój towar stałymi połączeniami. To rozwiązanie wymaga pewnego planowania naprzód, lecz skutkuje obniżeniem kosztów transportu.

Gdy Twój towar jest ponadgabarytowy bądź niepodzielny

W takiej sytuacji czarter może być najlepszym rozwiązaniem. Większość lotów czarterowych praktycznie nie ma ograniczeń wagowych bądź wielkościowych dla bardzo dużych i często pilnych ładunków które po prostu muszą być dostarczone na czas.

Gdy masz sztywne terminy wysyłki i dostawy

Wysłanie towaru serwisem priorytetowym gwarantowanym zapewni, że Twój ładunek dotrze w wymaganym terminie.

Gdy szukasz kompromisu pomiędzy ceną a czasem transportu

Transport kolejowy jest dobrym kompromisem dla transportu morskiego i lotniczego. Dzięki ustalonym trasom i rozkładom jazdy towary docierają drogą kolejową do miejsca docelowego szybciej niż drogą morską a koszt wysyłki jest niższy niż transportem lotniczym.

Gdy potrzebujesz dostarczyć towar między Chinami a Europą

Oferujemy dwie konfiguracje transportu kolejowego dla towarów skonsolidowanych między Chinami a Europą. Nasze rozwiązania są zoptymalizowane pod kątem dzisiejszych potrzeb w zakresie szybkiego i niezawodnego czasu transportu do krajów Skandynawskich i Bałtyckich. Twoje kontenery są rozładowywane w naszym magazynie w Polsce. W ten sposób zapewniamy najwyższy priorytet i staranne obchodzenie się z towarem, aby uniknąć uszkodzenia ładunku. Ponadto posiadamy miejsce uznane z możliwością dokonywania prostych procedur celnych.

Gdy oczekujesz regularnego serwisu

Oferujemy cotygodniowe wyjazdy do Warszawy zarówno pełnokontenerowe jak i drobnicowe. Stosowane typy kontenerów to 20'DV, 40'DV i 40'HQ. Pociągi są wyposażone w urządzenia GPS. Po przyjeździe towar jest odbierany ciężarówką z Warszawy i transportowany do miejsca docelowego w Europie. Wszystkie przesyłki obsługiwane są przez nasze własne oddziały spedycji drogowej Greencarrier w Polsce. Nasza rozbudowana sieć połączeń obejmuje całą Europę i sprawia, że przewóz jest szybki i niezawodny. Mamy również możliwość organizacji transportów bezpośrednio z fabryk i magazynów w Chinach, jak również drogą morską z Japonii i Korei Południowej do Dalian, gdzie towary mogą zostać załadowane na pociągi jadące do Europy.

Gdy koszt transportu ma dla Ciebie największe znaczenie.

Transport morski jest zarówno korzystny finansowo, bezpieczny jak i najmniej szkodliwy dla środowiska ze wszystkich rodzajów transportu. W porównaniu z transportem lotniczym i transportem drogowym jest zdecydowanie najbardziej przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem.

Gdy potrzebujesz transportu morskiego pomiędzy odległymi kontynentami

Aby spełnić Twoje potrzeby oferujemy organizację transportu morskiego z każdego miejsca na świecie do finalnego punktu przeznaczenia. Korzystając z szerokiej gamy kontenerów do transportu ładunków suchych, wymagających warunków chłodniczych, jak i kontenerów specjalistycznych, sprostamy wszelkim wymaganiom. Możesz nam powierzyć pełną obsługę - od drzwi do drzwi - w tym odbiór kontenerów, transport do terminala, rozładunek i magazynowanie zarówno krótko jak i długoterminowe, a także przeładunek na odpowiednie pojazdy i transport do miejsca docelowego.

Lub gdy potrzebujesz transportu morskiego bliskiego zasięgu

Wysyłka drogą morską na krótsze odległości to świetny sposób na ograniczenie emisji dwutlenku węgla i optymalizację kosztów. Możesz wysyłać i odbierać kontenery na takich kierunkach jak Portugalia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Wielka Brytania czy Irlandia. Przy wysyłkach do większości destynacji europejskich są dostępne kontenery 45`HCPW mieszczące 32-33 palety o wymiarach EUR.

Gdy potrzebujesz transportu morskiego dla małych ilości towaru

Wtedy nasz serwis drobnicowy LCL jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wysyłamy bądź odbieramy Twoje towary po niższych stawkach frachtu, konsolidując poszczególne przesyłki w jednym kontenerze dzięki czemu płacisz tylko za zajętą przestrzeń ładunkową. W porcie przeznaczenia następuje rozformowanie kontenera i Twój ładunek dostarczamy pod wskazany adres. Oferujemy regularne połączenia do i z większości krajów.

Gdy regularnie kupujesz towary z określonego kraju lub regionu

Nasz bezpieczny serwis konsolidacyjny jest doskonałym rozwiązaniem. Odbieramy poszczególne przesyłki od Twoich dostawców i w terminalu wyjścia konsolidujemy je w zarezerwowanej wyłącznie dla Greencarrier przestrzeni ładunkowej. Oferujemy dostępność takiego serwisu zarówno dla transportów drogą morską jak i kolejową i lotniczą. W zależności od częstotliwości Twoich zamówień możemy dostosować terminy odbiorów i dostaw do Twoich potrzeb. Dla wszystkich trzech gałęzi transportu wypłynięcia/wyloty/wyjazdy odbywają się regularnie w każdym tygodniu. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru najlepszego rozwiązania transportowego. 

Więcej o nas

W październiku 2022 roku spółka Greencarrier Freight Services Poland zmieniła nazwę na JAS Worldwide Poland i tym samym sfinalizowało się przyłączenie do JAS Worldwide www.jas.com. JAS Worldwide to prywatny operator logistyczny z siedzibą w Atlancie w Stanach Zjednoczonych, działający na rynku od 1978 roku i posiadający ponad 280 oddziałów w 55 krajach. Główną specjalizacją JAS od samego początku istnienia są transporty morskie i lotnicze oraz logistyka kontraktowa. Greencarrier Freight Services idealnie wpisuje się w portfolio usług JAS Worldwide dopełniając je ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze transportów drogowych po Europie oraz uzupełniając lokalizacje JAS Worldwide o obecność w krajach Skandynawskich, Bałtyckich i w Polsce.

Poza znacznym zasięgiem, tym co wyróżnia JAS jest jego stałe zaangażowanie w utrzymywanie osobistych relacji z klientami. Partnerzy biznesowi JAS zyskują kompleksowe usługi globalnego dostawcy, a jednocześnie otrzymują osobistą uwagę jaką zazwyczaj mogą się poszczycić tylko lokalni dostawcy usług logistycznych. Klienci wiedzą, że kiedy współpracują z JAS, nie będą traktowani jak statystyka bez twarzy. Zamiast tego, specjaliści JAS analizują różnorodne potrzeby każdego klienta, w tym budżet, ubezpieczenie, cło, zgodność z przepisami, kwestie prawne oraz kwestie dostawy. JAS wychodzi poza podstawy, przypominając klientom o swoim zaangażowaniu w kwestie zrównoważonego rozwoju, takie jak odpowiedzialność za środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo, odpowiedzialność społeczna, bezpieczeństwo i etyka. Takie kompleksowe podejście do biznesu związanego z przemieszczaniem ładunków na całej kuli ziemskiej stawia JAS w szczególnej klasie przedsiębiorstw logistycznych i spedycyjnych.

Co wyróżnia JAS Worldwide? To ludzie, którzy z ogromną pasją podchodzą do tego, co robią. Motto przewodnie JAS Worldwide to „PEOPLE MAKE THE DIFFERENCE”

USŁUGI

W JAS Worldwide podstawą naszych usług jest utrzymanie najwyższego standardu jakości, który utrzymujemy na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz spedycji lotniczej lub morskiej, czy też którejkolwiek z naszych pozostałych usług – nasze cztery dekady doświadczenia zapewnią Ci najwyższą jakość usług spedycyjnych na całym świecie.

SPECJALIZACJA

Nasze włoskie dziedzictwo sprawia, że od ponad 40 lat JAS Worldwide ma doskonałą pozycję do zrozumienia natury unikalnych sektorów, które obsługujemy. Niezależnie od tego, czy jest to branża motoryzacyjna, lotnicza, przemysł odzieżowy, czy którykolwiek z innych obsługiwanych przez nas rynków specjalistycznych, nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie, aby sprostać Państwa potrzebom.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie nie wahaj się i dołącz do nas. Skontaktuj się z nami wysyłając aplikację na adres:
pl-rekrutacja@jas.com

BRANŻE

W ciągu czterdziestu lat działalności w branży spedycyjnej, JAS Worldwide zrealizował bardzo wiele różnych zleceń spedycyjnych. Dzięki temu rozumiemy specjalne potrzeby, które pojawiają się podczas pracy z różnymi rodzajami przemysłu i jesteśmy w stanie dostosować się do szczególnych wymagań każdej firmy.

Poszukujesz najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb logistycznych?

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE, WYCEŃ TRANSPORT LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM JAS WORLDWIDE

JAS Worldwide Poland
Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa


Sprawdź również nasze usługi transportu drogowego i magazynowania